Víťazná séria s Topoľčanmi prerušená

Cez víken 27.-28.10 odohrali muži vonkajšie dvojkolo v Seredi a v Topoľčanoch.

27. október sobota 17:30 ŠH OA Sereď

Muži 7.kolo ICE Players Sereď - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom  7:13 (2:3,1:3,4:7)

Góly Stars: Mutala, Blažej (Janiga Mi), Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi, Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi (Oberta A), Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi (Káčer), Blaźej, Janiga Mi (Šebík), Blažej, Janiga Mi (Blažej)

Zostava Stars: Gelien, Oberta A - Káčer, Pšenák, Šebík, Janiga Mi, Blažej - Bajzík, Oberta I, Jelínek, Mutala, Leitmann - Bahna, Sokolík, Fiala

Hodnotenie deväťgólového strelca Miška Janigu: Zápas sme začali dobre, dostali sme sa do vedenia 3:0, ale po prvom náhodnom góle sme sa akoby začali báť, čo súper využil a vyrovnal na 3:3. Od toho momentu sme sa opäť prebrali a začali hrať dominantnejšie a hlavne začali využívať šance. Od stavu 7:3 sme už odpor súpera zlomili a už bolo len otázkou, akým rozdielom vyhráme. Myslím si, že sme boli lepší vo všetkých aspektoch hry. A vyhrali sme úplne zaslúžene. Celkom sranda to bola niektoré tie góly, ale veľkú vedu z toho nerobím, teraz to padalo mne nabudúce to bude niekomu inému. Ďakujem, ja som sebec, ja nenahrávam.

28. október nedeľa 15:00 Hala Pílska Topoľčany

Muži 8.kolo FbO Žochár Topoľčany - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom  6:4 (1:1,2:2,3:1)

Góly Stars: Blažej, Blažej (Janiga), Blažej (Sokolík), Pšenák (vlastný), Sokolík (Jelínek)

Zostava Stars: Oberta A, Gelien - Pšenák, Káčer, Šebík, Janiga Mi, Blažej - Oberta I, Bahna, Jelínek, Leitmann, Mutala - Fiala, Sokolík, Antal, Meliš, Pecen

Hodnotenie Samuela Antala: S Topoľčanmi sme v 1. Mužskej lige za ostatné dve sezóny ešte neprehrali a chceli sme túto sériu natiahnuť už na 5 zápasov v rade. Od začiatku zápasu sme sa preto chceli vyvarovať zbytočným chybám, ale dostali sme aj tak gól po našej chybe. Zápas bol vyrovnaný celý čas. Po druhej tretine bol stav 3:3. Žiaľ tretia tretina nám nevyšla a po zbytočných hádkach medzi sebou a s rozhodcami a zbytočných vylúčeniach sme prehrali 6:4.