Mladší žiaci a staršia prípravka

Prehľad zápasov mladších žiakov a staršej prípravky z víkendu.

27. október 2018 sobota 9:30 ŠH Obchodná akadémia Sereď

Mladší žiaci 2.kolo ICE Players Sereď – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 4:4

Hodnotenie zápasu Milanom Štefančikom: Naši mladší hráči zohrali viac než vyrovnanu partiu s mužstvom Serede. Po prvej tretine sme viedli 3:1 a zápas bol jasne v našej réžií. V priebehu druhej a tretej tretine sme mali množstvo šanci, ktoré zostali nepremenene. Naopak z minima vyťažil z nás super maximum, keď vyrovnávací gól padol počas presilovej hry.

27. október 2018 sobota 10:30 ŠH Obchodná akadémia Sereď

Mladší žiaci 2.kolo Florbalový klub AS Trenčín – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 11:3

Hodnotenie zápasu Milanom Štefančikom: Naši hráči sa chceli súperovi revanšovať za poslednú vysokú prehru. Po cely zápas bojovali ako tým, prežívali zápas, povzbudzovali sa a aj napriek prehre podali veľmi sympatický výkon. Iba drobné chyby rozhodli o konečnom výsledku. Je ale na čom stavať.

28. október 2018 nedeľa 9:00 Trenčianske Teplice - Telocvičňa Mestský úrad Tr. Teplice

Staršia prípravka 2.kolo FbO Žochár Topoľčany – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 10:8

Hodnotenie zápasu Tomášom Veselym: Na prvý zápas sezóny nastúpili chlapci z U11 proti Topolčanom. Po rozpačitom úvode sa počas celého zápasu od striedania ku striedaniu zlepšovali. Aj napriek nepriaznivému výsledku bolo viditeľné, že si rady a pripomienky trénera berú k srdcu a prenášajú ich aj na ihrisko. Nakoniec z toho bola tesná prehra.

Staršia prípravka 2.kolo FBC 11 Trnava “SP“ – ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 4:9

Hodnotenie zápasu Tomášom Veselym: Druhý zápas proti Trnave bol od začiatku viditeľne lepší. Chlapci dodržiavali pokyny, je treba vyzdvihnúť aj prácu oboch brankárov keď z ich nadhodov padlo niekoľko gólov. Taktiež aj obrancovia zlepšili hru. Napriek množstvu nepremenených šancí sme vyhrali hladko.