Víťazmi boli opäť

Mladším žiakom sa opäť vydaril víkend.

17. februára 9:50 Nitra - Športová hala SPU

Mladší žiaci 8. kolo ICE Players Sereď - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 1:20

Komentár Samuela Bagína: Chlapci do zápasu naskočili vo výbornom tempe. Zo začiatku sa snažili napádať. Z vybojovaných lôpt premenili všetky šance na gól. Cez druhu a tretiu tretinu si chlapci vyskúšali zahrať oslabovku 4 na 5.

17. februára 11:50 Nitra - Športová hala SPU

Mladší žiaci 8. kolo 1.FBC Florbal Trenčín - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 7:8

Komentár Samuela Bagína: Do zápasu proti 1.FBC Florbal Trenčín naši mladší žiaci nastúpili s rozhodnutím vyhrať. Prvá tretina patrila výrazne trenčanom, zatiaľ čo my sme sa snažili streliť gól, koniec tretiny bol 2:0 pre Trenčín. Druhá tretina patrila nám, ktorú sme vyhrali 6:1. Tretiu tretinu udržali a aj strelili nejaké góly. Zo všetkých chlapcov chŕlila radosť z dvoch výhier.