V derby sme podľahli 8:5

Výsledky považského derby mužov, 11. kola juniorov, dorastencov a mladších žiakov.

1. november streda 14:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 10.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - FBK Púchov 5:8 (1:0,1:5,3:3)

Góly Stars: Kubaščík (Janiga Mi), Kubaščík (Janiga Mi), Kubaščík (Káčer), Mutala, Janiga Mi (Bajzík)

Zostava Stars: Oberta, Gelien, Cabala - Bajzík, Káčer, Blažej, Janiga Mi, Kubaščík - Pšenák, Leitmann, Šebík, Mutala, Guga - Škvarka, Janiga Ma, Antal, Michalec, Bičan

Hodnotenie Petra Leitmanna: "Síce som len junior a nezasiahol som do celého zápasu, ale zdá sa mi táto prehra ako veľká škoda. Body, ktoré mohli zostať doma kvôli našej nefektivite nezostali. Myslím, že naši muži makajú na plné obrátky,  dúfam, že sa to odrazí v tabuľke čím skôr. My, mladí, sa ešte máme od nich čo učiť, aby sme ich aj my dokázali podržať."

4. november sobota 8:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Mladší žiaci  ŠK Victory Stars Nová Dubnica U13 - 1.FBC Florbal Trenčín U13 1:12 (0:3,0:4,1:5)

4. november sobota 9:00 Športové centrum M-Šport

Dorastenci Florbalový klub AS Trenčín U17 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U17 11:10 (2:2,4:3,5:5)

4. november sobota 12:10 MŠH Dubnica nad Váhom

Mladší žiaci  ŠK Victory Stars Nová Dubnica U13 - FBC 11 Trnava U13 14:3 (4:1,5:1,5:1)

4. november sobota 13:30 Športové centrum M-Šport

Dorastenci  ŠK Victory Stars Nová Dubnica U17 - ICE Players Sereď U17 4:2 (1:0,2:2,1:0)

5. november nedeľa 14:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Juniori 11.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 - Tsunami Záhorská Bystrica U19

Góly Stars: Bahna (Šebík), Fiala (Madaj), Guga

Zostava Stars: Gelien, Oberta - Leitmann, Pecen - Michalec, Bahna - Šebík, Fursten, Mutala - Antal, Guga, Zajko - Kalafut, Madaj, Fiala

Hodnotenie kapitána Samuela Antala: Do zápasu sme vstupovali s veľkým odhodlaním. Nastúpili sme proti mužstvu, ktoré do minulého kola neprehralo. Prvú tretine sme už tradične zahrali veľmi dobre a po nešťastnom góle v oslabovke sme remizovali 2:2. V druhej tretine začalo Tsunami hrať na vyššie obrátky. My sme prestali triafať bránku a začali prehrávať osobné súboje. V tretej tretine súper sa snažil dohrať zápas bez zbytočnej drámy. V zápase rozhodla vyššia vôľa po víťazstve hráčov Tsunami a naše individuálne chyby. Najbližšie sa predstavíme doma proti Florpédu Bratislava 17.11. o 15:15. Všetkých Vás srdečne pozývame na náš zápas.