Fantastický 6-bodový víkend

Review 19. a 20. kola 1. mužskej ligy a 7. kola dorasteneckej regionálnej súťaže.

27. január sobota 08:30 Športová hala SPU

Dorastenci 7.kolo FBC 11 Trnava U17 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U17

Zápas bol preložený. Termín zápasu zatiaľ neznámy.

27. január sobota 10:00 Športová hala SPU

Dorastenci 7.kolo ŠK Slávia SPU DFA Nitra U17 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U17 9:12 (2:4,2:4,5:4)

Góly Stars: Michalec (Mutala), Mutala, Michalec (Mutala), Madaj (Kalafut), Mutala (Kubo), Madaj (Šimko), Michalec (Zajko), Mutala (Zajko), Michalec (Fursten), Mutala (Michalec), Madaj (Kalafut), Kalafut

Hodnotenie kapitána Mária Mutalu: Do zápasu sme nastúpili s väčším odhodlaním poraziť súpera. V prvých dvoch tretinách sme Nitru nepustili k ničomu a využili sme naše šance, čím sme si vytvorili náskok. Na začiatku tretej tretiny nás súper uspal, ale povedali sme si, že čo robíme zlé a doviedli sme zápas do víťazného konca.

27. január sobota 17:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 19.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - ŠK 1. FBC Zvolen 10:3 (3:1,2:2,5:0)

Góly Stars: Blažej (Janiga), Kubaščík (Ďurík), Janiga (Blažej), Šebík (Kubaščík), Blažej (Pavlus), Šebík (Blažej), Gajdoš (Gregorík), Ďurík (Jelínek), Janiga, Ďurík

Zostava Stars: Gelien - Leitmann, Bajzík, Jelínek - Gregorík, Pšenák, Šebík - Blažej, Janiga - Pavlus, Gajdoš - Ďurík, Kubaščík

Hodnotenie muža zápasu Mateja Šebíka: Celý zápas so Zvolenom bol v našej réžii. Náš prvý gól padol už v 16-tej sekunde. Cítili sme sa silný na lopte. Ku koncu 1. tretiny sme dostali gól do šatne. Do druhej tretiny sme nabehli so zdvihnutými hlavami, ale tretina skončila 2:2. Na začiatku 3. tretiny sme mali namále, lebo stav bol 5:3. Koniec sme zvládli priam bravúrne a poslednú tretinu sme im nasolili 5 gólov a zápas skončil 10:3 v náš prospech. Dúfam, že si aj diváci prišli na svoje. Ďakujeme za podporu.

28. január nedeľa 16:00 MŠH Detva

Muži 20.kolo DTF team Detva Joxers - ŠK Victory Stars Nová Dubnica 3:11 (1:3,0:5,2:3)

Góly Stars: Ďurík, Gajdoš (Šebík), Blažej (Ďurík), Gajdoš, Bajzík, Ďurík (Šebík), Gajdoš (Šebík), Blažej, Gajdoš, Šebík (Ďurík), Gajdoš (Pavlus)

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Pšenák, Gregorík, Šebík, Ďurík, Blažej - Bajzík, Leitmann, Jelínek, Gajdoš, Pavlus

Hodnotenie trénera Dušana Sokolíka: V prvej tretine sme hrali pozorne v obrane, čoho odmenou nám boli 3 góly v sieti súpera. V druhej tretine bolo rozhodujúce vylúčenie súpera na 5 minút, počas ktorého sme dali 2 góly, čím sme získali kľud. Postupne sa nám podarilo pridať aj ďalšie góly. V tretej tretine sme sa snažili držať súpera na ich polovici, avšak podarilo sa mu skorigovať. Našťastie bol gólový rozdiel dostatočný a víťazstvo sme udržali.