Baráž začala

Rozbehla sa nám baráž o udržanie sa v Mužskej 1. lige.

17. marec sobota 8:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Dorastenci 9.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U17 - 1. FBC Florbal Trenčín U17 0:2

Hodnotenie trénera Dušana Sokolíka: Súper hral celý zápas odzadu a vyrážal do rýchlych protiútokov. Žiaľ, sa mu podarilo 2-krát skórovať a my sme nedokázali premeniť viacero našich šancí a ani presilovku 5:3, aspoň na jeden kontaktný gól.

17. marec sobota 11:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Dorastenci 7.kolo FBC 11 Trnava U17 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U17 2:5

Hodnotenie trénera Dušana Sokolíka: Trnava hrala takisto celý čas odzadu a vyrážala do rýchlych kontier. V tomto prípade sa nám na rozdiel od predchádzajúceho zápasu podarilo vždy náskok súpera dotiahnuť a dať ešte 2 góly navyše. Posledný gól v poslednej sekunde zápasu sa nám podarilo dať po peknej kombinácii.

17. marec sobota 12:30 MŠH Dubnica nad Váhom

Dorastenci 9.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U17 - FBK Fair Levice U17 24:1

Hodnotenie trénera Dušana Sokolíka: Súper prišiel k nám v zmiešanej zostave chlapcov a dievčat. Chalani si z chuti zakombinovali a zastrieľali. I keď niekedy bolo našu zlú efektivitu (veľa šancí na gól) dosť cítiť, tak ako v prvom zápase s FBC.

17. marec sobota 17:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži Baráž 3.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - FBC Red Wings Košice 6:6 (2:4,3:1,1:1)

Góly Stars: Jelínek (Ďurík), Kubaščík (Šebík), Kubaščík (Janiga Mi), Jelínek (Ďurík), Blažej (Jelínek), Blažej (Ďurík)

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Pšenák, Janiga Ma, Šebík - Bajzík, Káčer, Jelínek - Janiga Mi, Blažej - Kubaščík, Ďurík - Mrázik, Antal, Leitmann

Hodnotenie hrajúceho trénera Dušana Sokolíka: Počas prvej tretiny sme museli kvôli zraneniam urobiť zmeny, ktoré zapríčinili našu nekoncentrovanosť a súper nám odskočil o 2 góly. V druhej tretine sa nám nepodarilo počas 5 minútovej presilovky streliť gól, ale našťastie sme vyrovnali do konca tretiny na 5:5. V tretej tretine súper opäť skóroval a odpovedať sa nám podarilo 2 minúty na to. Veľká škoda nevyužitej presilovky a nepremenených šancí. Zbytočne sme stratili 2 body.

18. marec nedeľa 14:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži Baráž 4.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - ŠK Dragons Ružinov Bratislava

Góly Stars: Mutala (Bajzík), Janiga Mi (Pšenák), Janiga Mi (Kubaščík), Janiga Mi (Kubaščík), Bajzík (Jelínek), Janiga Mi (Blažej), Ďurík (Antal)

Zostava Stars: Gelien, Oberta - Pšenák, Janiga Ma, Blažej - Leitmann, Káčer, Jelínek - Janiga Mi, Kubaščík - Ďurík, Antal - Bajzík, Mutala

Hodnotenie hrajúceho trénera Dušana Sokolíka: Mali sme proti sebe vyspelého súpera s ktorým sme ako tak prvú tretinu držali krok. Podarilo sa nám dať vedúci gól, ale súperovi sa podarilo pri našej presilovke vyrovnať v poslednej sekunde prvej tretiny. V druhej tretine sme konečne premenili väčšinu našich šancí. V tretej tretine súper skorigoval výsledok, avšak vytvorený náskok z druhej tretiny sa nám podarilo udržať. Musíme popracovať na presilovkách a takisto na premieňaní našich šancí.