Dorastenci na Majstrovstvá Slovenska

Dorastenci si v sobotu 28.4.2018 zaistili účasť na MSR.

V sobotu 28.4. boli v akcii naši dorastenci, ktorí mali možnosť sa prebojovať na MSR.

Dorastenci strácali pred poslednými dvomi zápasmi základnej časti dorasteneckej regionálnej ligy 3 body na druhé miesto zaručujúce MSR, ktoré patrilo Nitre. Potrebovali poraziť Topoľčany a Piešťany a dúfať výhru prvého FBC Trenčín nad druhou Nitrou. Svoje zápasy zvládli a vyhrali oba, Trenčín nám našťastie pre nás pomohol a porazil Nitru 6:4. Napriek rovnakému počtu bodov, dorastenci vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu s Nitrou postúpili na MSR spolu s FBC Trenčínom, ktoré sa budú konať v Malackách.

28. apríl sobota 8:30 Hala Pílska Topoľčany

Dorastenci 13.kolo FbO Žochár Topoľčany U17 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U17 3:23

Hodnotenie trénera Michala Sokolíka: Do týchto dvoch zápasov sme išli s jasným cieľom, vyhrať obidva zápasy a dúfať, že sa nám podarí aj s tými víťazstvami postúpiť na MSR. Prispôsobili sme tomuto cieľu našu hru a prinieslo to svoje ovocie. V prvom zápase sme si osvedčili, že máme na to, aby sme postúpili. Celý zápas sme sa snažili hrať na lopte a hráčom sa podarilo vystrielať prvé z dvoch povinných víťazstiev.

28. apríl sobota 13:30 Hala Pílska Topoľčany

Dorastenci 13.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U17 - FBC Páv Piešťany U17 6:2

Hodnotenie trénera Michala Sokolíka: Tento zápas musel byť pre oko diváka veľmi atraktívny. Padlo pomerne dosť gólov a aj vylúčení na oboch stranách. Prvú tretinu sa nám podarilo vyhrať aj vďaka naším presilovým hrám, z ktorých sme vyťažili, čo sa len dalo. V druhej tretine sa na tempe neuberalo, nikto nechcel poľaviť a darovať súperovi góly. Poslednú tretinu sme nemali čo riešiť. Museli sme udržať priaznivý stav pre nás, aby sme nemuseli sa zbytočne strachovať o výsledok. Zápas sme doviedli do víťazného konca. Zopakujem, čo už bolo povedané, náš cieľ sme si splnili, dokázali sme uhrať aj s dosť húževnatým súperom kvalitný zápas a dúfam, že sa nám takto bude dariť aj na nasledujúcich M-SR.