Starší žiaci v Trenčíne

V nedeľu 29.4. sa v Trenčíne predstavili naši starší žiaci.

Po posledných dvoch zápasoch základnej časti regionálnej ligy starších žiakov sme sa umiestnili na 5. mieste tabuľky, ktoré nám žial neprinieslo postup na MSR.

29. apríl nedeľa 9:15 MŠH Trenčín

Starší žiaci 17.kolo 1.FBC Florbal Trenčín U15 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U15 8:4

Hodnotenie trénera Michala Sokolíka: Zo začiatku prvej tretiny sa nám darilo držať krok so súperom. Avšak celú prvú tretinu sme pôsobili zaspato a to sa aj odrazilo postupne na nepriaznivom stave po prvej tretine. Nedokázali sme vyhrávať súboje a aj súper bol vo všetkom rýchlejší. V druhej tretine súper doslova ožil a vystrieľal si až päťgólový náskok. Stále sme sa nemohli najmä agresivitou porovnávať so súperom. V poslednej tretine sa našťastie karta postupne obracala. Začali sme sa vyhýbať individuálnym chybám z prvých dvoch tretín a dokázali sme aspoň skorigovať zápas v našej záverečnej presilovke.

29. apríl nedeľa 11:50 MŠH Trenčín

Starší žiaci 17.kolo FBC 11 Trnava U15 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U15 4:4

Hodnotenie trénera Michala Sokolíka: Do tohto zápasu sme vstupovali s cieľom napraviť náš výkon z prvého zápasu a zakončiť sezónu našou výhrou. Súper sa ujal vedenia hneď v prvej minúte zápasu a už sme museli doháňať. Tento gól nás naštartoval a hneď sme začali jazdiť do súbojov, bohužiaľ však brankár súpera bol proti nám a vychytal všetky naše strely. Druhá tretina vystupňovala naše tempo hry a hráči sa už dokázali presadiť aj strelecky a otočili sme týmto spôsobom zápas v náš prospech. Posledná tretina celej sezóny bola už veľmi vyčerpávajúca pre hráčov. Hráčom odchádzali sily na oboch stranách, avšak súper dokázal ešte vyrovnať v závere stretnutia stav na 4:4. V porovnaní s prvým zápasom, tento zápas mal väčšiu iskru, lenže stále sme sa nevedeli presadiť strelecky ak, ako by som si to predstavoval.

Dorastenci na Majstrovstvá Slovenska Späť na článkyTurnaj o pohár prezidenta SZFB mladších žiakov