Z východu s tromi bodmi

Cez víkend 13.-14.10. sme hrali na východe republiky

13. október sobota 14:00 MŠH Humenné

Muži 5.kolo Eastern Wings Michalovce - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom  4:6 (3:1,1:2,0:3)

Góly Stars: Janiga Mi, Káčer (Blažej), Blažej, Blažej (Janiga Mi), Blažej (Janiga Mi), Janiga Mi (Blažej)

Zostava Stars: Oberta A, Gelien - Pšenák, Káčer, Šebík, Janiga Mi, Blažej - Bajzík, Oberta I, Jelínek, Antal, Bahna - Sokolík, Pecen

Hodnotenie Mateja Šebíka: Michalovce sme popravde trochu podcenili, vlastne sme nevedeli, čo čakať. Po prvom striedaní sme sa uvedomili a začali sme triezvo vidieť nášho súpera. Ich nahadzované lopty doviedli zápas až do po stav 3:1. Prišiel očakávaný čas prestávky, Počas ktorej sme sa v šatni povzbudili a s prázdnou hlavou sme boli pripravení do druhej tretiny. Ponaučení z chýb sme boli schopní dotiahnuť druhú tretinu do stavu 4:3. Našťastie sme cez druhú prestávku nevychladli a gólová sprcha neutíchla. Spolu s tretiou tretinou sme vyhrali zápas 6:4.

14. október nedeľa 14:00 Multihala Košice

Muži 6.kolo Žltý Sneh Košice - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom  13:6 (4:1,4:2,5:3)

Góly Stars: Šebík (Sokolík), Sokolík (Pecen), Blažej (Antal), Blažej (Antal), Blažej (Gelien), Blažej (Káčer),

Zostava Stars: Gelien - Bahna, Káčer, Šebík, Antal, Blažej - Bajzík, Oberta I, Jelínek, Sokolík, Pecen

Hodnotenie brankára Romana Geliena: Zápas neprebiehal podľa našich predstáv. Oproti sobotňajšiemu zápasu nenastúpili dve opory tímu z osobných dôvodov. Na pomoc nám mali prísť dvaja dorastenci, ktorí sa stihli na sobotňajšom dorasteneckom turnaji zraniť, preto sme boli nútení hrať na dve formácie. Žltý Sneh nás predčil kombinačnou hrou, narozdiel od nás popremieňal svoje šance a dokázal to dotiahnuť až do víťazného konca. Chalanom sa chcem poďakovať za výkon aj napriek oslabenej zostave.