6.kolo: M-Šport Trenčín - Tsunami Záhorská Bystrica 9:8 sn (0:6, 7:2, 1:0 - 0:0p, 2:1sn)
  • Report
  • Info
  • Galéria

Trenčín - Zápas šiesteho kola M-Športu na domácom ihrisku sa nezačal vôbec priaznivo keď po prvej tretine svietil na svetelnej tabuli stav 0:6 pre Tsunami. Domácich však od stavu 2:8 v 25.minúte stretnutia akoby pokropili živou vodou a do konca tretiny šnúrou piatich gólov dokázali využiť uspokojenie hostí a znížiť na rozdiel jedného gólu. Záhoráci zrazu zistili, že ich poľavenie môže mať nepriaznivý vplyv na ich bodový zisk zo zápasu a tak sa zápas v poslednej tretine niesol skôr v obrannom duchu no dve minúty pred koncom sa M-Športu podarilo vyrovnať a po bezgólovom priebehu predĺženia v nájazdoch dokonať obrat a získať dva body.