Trenčania v Košiciach po vyhratom úvodnom zápase semifinálovej série extraligy prehrali v druhom s Florkom tesne 5:6.

1/2 Playoff - 2.zápas - 20.03.2016 - 15:00 hod. Multihala Alejova - Košice
6:5
(0:2, 4:0, 2:3) - séria 1:1

Zápas začal lepšie pre M-Šport keď už po 5.minútach hry viedol v Košiciach 0:2 pričom tento stav vydržal až do konca prvej časti. V druhej tretine však už strieľalo góly len domáce Florko, ktoré otočilo stav po štyroch presných zásahoch na 4:2. Hostia nezložili zbrane a do polovice poslednej časti sa po dvoch góloch vrátili do zápasu a vyrovnali na 4:4. Florko si opäť vzalo vedenie na svoju stanu v 54.minúte, ale M-Šport v tej istej minúte znova vyrovnal. Toto dramatické stretnutie rozhodol pre Florko Segľa v čase 58:04 trefou na 6:5 pričom na tomto stave nič nezmenili ani prležitosti trenčanov na vyrovnanie v záverečnej powerplay a tak sa séria po dvoch zápasoch sťahuje za nerozhodného stavu do Trenčína.

Zostrih zo stretnutia:

Online TEXT prenos z 2.zápasu 2.kola playoff tu: FLO-MŠT | Online TV prenos z 2.zápasu 2.kola playoff tu: Huste TV: FLO-MŠT