Po prvých dvoch zápasoch je štvrťfinálová séria medzi trenčianskými mužstvami vyrovnaná.

1/4 Playoff - 2.zápas - 06.03.2016 - 16:15 hod. MŠH Trenčín
4:5sn
(0:1, 2:0, 2:3, 0:0, 2:3sn) - séria 1:1

V druhom zápase sa ujal vedenia M-Šport už v 3.minúte gólom z presilovky na čo domáci odpovedali vyrovnaním tiež z početnej výhody v 5.minúte druhej tretiny. O dve minúty neskôr 1.Fbc obrátil stav skóre na svoju stranu a do prestávky pred treťou tretinou tak svietilo na tabuli 2:1. Piata minúta tretej tretiny znamenala gól 1.Fbc na 3:1 na čo dokázal M-Šport odpovedať znížením v 16.minúte. V čase 18:09 tretej tretiny prišla poriadna komplikácia pre M-Šport a jeho šancou na vyrovnanie skôre keď na 4:2 pre 1.Fbc vsietil Bičan. M-Šport tak musel vsadiť všetko na jednu kartu a to mu zázračne v powerplay vyšlo keď najprv znížil na 3:4 v čase 19:00 a potom dokonca vyrovnal v čase 19:48. Predľženie rozhodujúci gól neprinieslo a tak až v nájazdoch o výhre M-Športu v tejto playoff dráme rozhodol mladý Meliš.

1.Fbc Trenčín vs. M-Šport Trenčín 4:5sn - Foto by Martin Kraus 06.03.2016

Online prenos z 2.zápasu 1.kola playoff tu: FBC-MŠT