1/4 Playoff - 1.zápas - 05.03.2016 - 16:00 hod. MŠH Trenčín
6:3
(1:0, 1:1, 4:2) - séria 1:0

Od začiatku sa hralo takticky zo zabezpečených obrán. Vedenia sa ujali domáci v závere prvej tretiny. V druhej sa viac osmelili hostia a jej prvá polovica patrila im keď si vytvorili zopár dobrých šancí. Ich aktivita bola korunovaná vyrovnávajúcim gólom, ale potom sa hra opäť vyrovnala. Miestami sa však prelievala zo strany na stranu a po chybe M-Športu pri strate lopty sa po faule do vyhody dostal 1.Fbc, ale trestné strieľanie a ani svoje príležitosti v presilovke nevyužil. Na gól sa čakalo až do 16.minúty pričom sa z neho po rýchlej rozohrávke tešili domáci a ich dobrý úvod poslednej tretiny a ďalší gól znamenal už dvojgólový náskok. Domácim tretia tretina opäť raz vyšla a ich náskok narástol do 16.minúty poslednej tretiny na 5:1. M-Šport dokázal ešte rozdiel znížiť po dvoch góloch, ale v závere ešte inkasoval a tak sa po konečnej výhre 6:3 1.Fbc ujal v serií vedenia.

1.Fbc Trenčín vs. M-Šport Trenčín 6:3 - Foto by Martin Kraus 05.03.2016

Online prenos z 1.zápasu 1.kola playoff tu: FBC-MŠT