Cesta M-Športu sa skončila v semifinále na Florku Košice keď s ním prehral v oboch domácich zápasoch 2:6 a 3:4 po nájazdoch.

1/2 Playoff - 4.zápas - 27.03.2016 - 16:00 hod. M-Šport Centrum - Trenčín
3:4sn
(1:1, 2:0, 0:2, 0:0) - séria 1:3

V štvrtom zápase série sa ujalo vedenia Florko v 8.minúte na čo M-Šport odpovedal gólom v 15.minúte. Druhá tretina vyšla lepšie domácim ktorí si dvoma presnými zásahmi v 36. a 37.minúte vypracovali dvojgólový náskok no v tretej oň prišli keď sa hostia presadili tiež v rýchlom slede v 45. a 46.minúte. V predĺžení sa nerozhodlo a tak museli o víťazovi rozhodovať až nájazdy. V nich mali viac šťastia Košice a tak po sérií 3:1 postúpili v semifinále cez M-Šport ktorému patrí celkovo štvrtá piečka za tretím Grasshoppers Žilina. Vo finále extraligy sa stretne Florko Košice proti ATU Košice.

M-Šport Trenčín vs. Florko Košice 3:4sn - Foto by K.Bukovanová 27.03.2016