23.01.2016 - 14:45 hod. M-Šport hala na Ostrove - Trenčín
5:6
(1:1, 2:2, 2:3)

Bol to vyrovnaný zápas v ktorom žiadne mužstvo neviedlo viac ako o jeden gól. Hostia sa ujali rýchleho vedenia už v prvej minúte zápasu na čo M-Šport odpovedal neskôr v 15.minúte vyrovnaním. Za to vstup do druhého dejstva mali lepší domáci keď ich mladý Seevald peknou akciou poslal do vedenia na 2:1. Lido však rýchlo odpovedalo po chybe domácej obrany pri striedaní. M-Šport opäť išiel do vedenia v polovičke zápasu, ale nie na dlho lebo hneď z následnej akcie hostia znovu vyrovnali na 3:3. Podobný scenár mala aj posledná tretina keď po peknej prihrávke Matejku strelil gól Pe.Heleš, ale Lido skrytou strelou od polky vyrovnalo výsledok. V 12.minúte sa však karta obrátila keď Paulikovič poslal hostí do vedenia no M-Šport v oslabení Múčkovou daľekonosnou strelou opäť vyrovnal stav. V 17.minúte však po peknej kobinácií hostí na 5:6 už M-Šport nenašiel gólovú odpoveď a podľahol o gól Lidu Bratislava ktoré tak oplatilo trenčanom prehru z vlastného ihriska.