13.02.2016 - 19:00 hod. MŠH Tvrdošín, Školská - Tvrdošín
7:8
(2:2, 2:2, 3:4)

Až po urputnom boji s Nižnou dve kolá pred koncom rozhodol M-Šport definitívne o tom, že si zahrá vyraďovacie extraligové boje. M-Šport stratil v sezóne zbytočne veľa bodov a tak si namiesto pohodičky musel zahrať poriadne hustú partiu s nabrúsenými oravčanmi bažiacimi po playoff na malom ihrisku v Tvrdošíne. Každý kto si prešiel zápasom s Nižnou na tomto ihrisku v ktorom domácim o niečo išlo, potvrdí že to nie prechádzka ružovou záhradou, pretože títo švárni junáci používajúci niekedy florbalové paličky ako valašky, tu svoju kožu nikdy nechcú pustiť zadarmo a inak tomu nebolo ani teraz. Po vyrovnanom a dramatickom priebehu sa nakoniec chlieb zlomil v polovici tretej tretiny keď hostia odskočili o dva góly na 6:8. Zníženie domácich v 55.minúte zápasu na 7:8 sa podarilo M-Športu už ustáť a tak si hráči vydýchli, že sa ich sezóna po základnej časti ešte predĺži.

Online prenos zo zápasu 20.kola kola tu: NIŽ-MŠT